Hakkımızda

Geleceği şekillendiren damağınızı cezbeden yeni lezzetlerin öncülüğünü üstlenerek daha kaliteli ürünleri sunan ve cezeryenin standartlarını oluşturmak için çalışan Cezeryeci Kadir, 1995 yılında kurulmuştur. Müşterilerinin yanı sıra, iş ortakları ve rakipleri için bile sevilen lezzetle tadılan bir markaya dönüşerek, Türkiye’nin en lezzetli bol ürün içeriği ile sektöründe üst sıralarda yer alan Cezeryeci Kadir uluslararası küresel bir gıda şirketi olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

 

Cezeryeci Kadir’in ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve damak zevkine nokta atışı yapan bir yönetim ve üretim olmasıdır. Üretimimizin sonucu olarak müşterilerimizden aldığımız bu güzel ve övgü dolu sözler yaptığımız işte hedeflerimize ulaşırken doğru bir yolda olduğumuzun kanıtıdır. Her sektörde olduğu gibi zorlukların üstesinden gelerek büyük uluslararası bir şirket olmak için sıkı çalışıyoruz.

 

Cezeryeci Kadir yönetim tarzı, bütün toplumun taze ürüne ulaşabildiği bir ürün üretim sistemini oluşturmaktadır. Ürünlerimizin sizlere taze olarak ulaşması için online olarak verilen siparişler fabrikadan direk olarak gönderimi yapılarak müşterimize verdiğimiz önemin en büyük kanıtıdır.

 

Katıldığı sportif sponsorluklar ve sosyal sorumluluk projelerinde doğru hareket stratejisi ile sonuca odaklı doğru işler yapmaktadır. Ülkemizin değişimi ve gelişimi sürecinde bizlerde kendimiz doğru yatırımlar ile büyüterek kaliteden ödün vermeden en iyiye ulaşmayı hedefliyoruz. Uluslararası bir şirket olma hedefinde olan firmamız bu hedef için ara vermeksizin çalışmaya devam edecektir.

 

 

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4