Her zaman hatırlayacağın tatlılar ve unuttuğunu düşündüğün tatlılar

En sevdiğiniz tatlılar için nostaljiyle anı şeridinde bir yolculuğa çıkarken keyfinize bakın. Biz sadece tatlı satmıyoruz, bir anı satıyoruz.

Teyze Nellies Sweet shop yerel İrlandalı esnaf şekerleme konusunda uzmanlaşmıştır ve ülke çapında yerel tatlı üreticileri ve çikolatacıları destekliyoruz. Urney Çikolatalar, Hacı Bey, Mellas Fudge, Gurme Jelly Bean Fabrikası, Crillys Şekerleme ve Gül Şekerleme gibi Irelands uzun servis üreticileri ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.

Aunty Nellies ilk olarak Nisan 2011'de Cork City'de açıldı. O zamandan beri büyüdük ve şu anda İrlanda'da Donegal'den Wexford'a ve Galway'den Dublin'e birçok mağazamız var.

Şimdi Katie’nin Çikolata Serisini sunduk. Katie’, Cork, Mallow'da yeni inşa edilen çikolata fabrikamızda üretilen el yapımı bir İrlanda Esnaf Çikolatası.

Perakendeciliğin geleneksel rolünü benimsemekten gurur duyuyoruz. Müşteri hizmetleri bizim için çok önemlidir ve müşterilerimizi tanımak ve toplulukların bir parçası olmak istiyoruz. Mağazalarımıza yeni ve heyecan verici ürünler getirmek için sürekli gelişiyoruz. Ayrıca, birçok şekerleme şirketi aracılığıyla markalarını geliştirmelerine ve pazarlamasına yardımcı olmak için birçok kurumsal şirketle birlikte çalışıyoruz

$99

Make Your Sweet Box

The final texture of sugar candy depends primarily on the sugar concentration. As the syrup is heated, it boils, water evaporates, the sugar concentration increases

learn more

Subscribe To Our News!

%d blogcu bunu beğendi: